Moje služby

Akupunkturní (meridiánová) masáž APM

Cílem této masáže je dosažení energetické rovnováhy v těle. Každá nerovnováha v těle může vyvolat nemoc, bolest, zánět, poruchy orgánů, nespavost, atd. Svých problémů se můžete zbavit během jedné až třech návštěv. Masáž má příznivý vliv nejen na Vaše tělo ale i na Vaši psychiku.

Masáž se sice nazývá akupunkturní (vychází z tradičního čínského učení), při jejím provádění se však nepoužívají žádné jehly. Masér přejíždí po kůži mosaznou tyčinkou dle energetickýh drah, tzv. meridiánů. To je velmi příjemné a naprosto bezbolestné.

Masáž je vhodná např. u těchto onemocnění:

– onemocnění respiračních cest (nachlazení, bronchitida, astma atd.)

– onemocnění ústní dutiny (bolesti zubů, bolesti po extrakci zubů, záněty atd.)

– onemocnění trávicího traktu (žaludeční vředy, pálení žáhy, zácpa atd.)

– neurologická a ortopedická onemocnění (záněty kloubů, bolesti hlavy, migrény, tenisový loket, zánět karpálních tunelů, revma, „houser“, ischias, atd.)

– záněty vnitřních orgánů (močové cesty, vaječníky atd.)

– cysty

– alergie

Meridiány jsou dráhy (kanály), kterými proudí energie. Každý meridián, a body na něm, souvisí s některým orgánem. Když je některý z akupunkturních bodů ucpaný, v těle dochází k nerovnováze (je zabráněno toku energie) a vznikají zdravotní problémy. Když se ošetří vybrané body na meridiánu, energie začne znovu proudit, tělo se dostává do rovnováhy a zbavuje se bolestí a dalších zdravotních problémů.

Při první nebo i druhé masáži přesun energie působí reakci, kterou vítáme jako „odpověď těla“. Mohou se objevit krátkodobé bolesti hlavy, třesavka, někdy i mírně zvýšená teplota, lehká nevolnost, často i nucení na močení. Jedná se o přirozenou reakci organizmu (jakýsi generální úklid v těle), nejsou to nežádoucí účinky nebo chyby v provedení masáže.

Masáž je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé v jakémkoliv věku.

Budete-li mít o akupunkturní masáž zájem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Budeme se na Vás těšit.

Cena 600 Kč za hodinu. Masáž trvá obvykle 60 až 75 minut.

U nás naleznete pomoc při řešení většiny fyzických a psychických potíží jak pro Vás tak pro Vaše zvířata.

Zkušenost 40 let a více

Citlivý přístup