O mně

Energetická hvězdice

Akupunkturní (meridiánová) masáž APM

Cílem této masáže je dosažení energetické rovnováhy v těle. Každá nerovnováha v těle může vyvolat nemoc, bolest, zánět, poruchy orgánů, nespavost, atd. Svých problémů se můžete zbavit během jedné až třech návštěv. Masáž má příznivý vliv nejen na Vaše tělo ale i na Vaši psychiku.

Masáž se sice nazývá akupunkturní (vychází z tradičního čínského učení), při jejím provádění se však nepoužívají žádné jehly. Masér přejíždí po kůži mosaznou tyčinkou dle energetickýh drah, tzv. meridiánů. To je velmi příjemné a naprosto bezbolestné.

Masáž je vhodná např. u těchto onemocnění:

– onemocnění respiračních cest (nachlazení, bronchitida, astma atd.)

– onemocnění ústní dutiny (bolesti zubů, bolesti po extrakci zubů, záněty atd.)

– onemocnění trávicího traktu (žaludeční vředy, pálení žáhy, zácpa atd.)

– neurologická a ortopedická onemocnění (záněty kloubů, bolesti hlavy, migrény, tenisový loket, zánět karpálních tunelů, revma, „houser“, ischias, atd.)

– záněty vnitřních orgánů (močové cesty, vaječníky atd.)

– cysty

– alergie

Meridiány jsou dráhy (kanály), kterými proudí energie. Každý meridián, a body na něm, souvisí s některým orgánem. Když je některý z akupunkturních bodů ucpaný, v těle dochází k nerovnováze (je zabráněno toku energie) a vznikají zdravotní problémy. Když se ošetří vybrané body na meridiánu, energie začne znovu proudit, tělo se dostává do rovnováhy a zbavuje se bolestí a dalších zdravotních problémů.

Při první nebo i druhé masáži přesun energie působí reakci, kterou vítáme jako „odpověď těla“. Mohou se objevit krátkodobé bolesti hlavy, třesavka, někdy i mírně zvýšená teplota, lehká nevolnost, často i nucení na močení. Jedná se o přirozenou reakci organizmu (jakýsi generální úklid v těle), nejsou to nežádoucí účinky nebo chyby v provedení masáže.

Masáž je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé v jakémkoliv věku.

Budete-li mít o akupunkturní masáž zájem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Budeme se na Vás těšit.

Cena 600 Kč za hodinu. Masáž trvá obvykle 60 až 75 minut.

Bachovy esence

Bachova květová terapie, Bachovy esence

 

V roce 1930 definoval anglický lékař Edward Bach 38 základních emocionálních stavů a přiřadil k nim odpovídající esence (výtažky z rostlin). Tyto esence jsou dodnes označovány jako originální Bachovy esence® .

K jejich výrobě použil Dr. Bach květy divoce rostoucích bylin, keřů a stromů.  Esence odstraňují minulé nevyřešené stavy duše a naše zablokované pocity. Esence umí pomocí uvolňování našich emocí urychlit uzdravení. Podporují nás v tom, abychom zvládali každodenní potíže života.

Mám velmi dobré zkušenosti s řešením následujících problémů:

 • posílení snížené sebedůvěry

 • odstranění strachu z řízení automobilu

 • odstranění strachů a fóbií

 • psychické problémy

 • bolesti z neznámých příčin

 • migrény, panická ataka, psychózy

 • dyslexie, dysgrafie a dyskalkulie

 • partnerské potíže

Esence jsou velmi jemné a vyvážené a používány jsou již více jak 80 let. Mohou je užívat děti, těhotné i staří lidé. Já sám je úspěšně využívám ve své praxi déle jak 30 let a dle pozitivních reakci mých klientů neznám účinnější metodu, která by zvládala náš emocionální svět. Esence umějí odkrýt souvislosti, které jsou nám na první pohled skryté.

Jak vypadá příprava mixážní lahvičky. Testování esencí provádím z aury (energetického obalu) klienta a auru porovnávám s vibracemi jednotlivých esencí. Musím zjistit hlavní potíže klienta a diagnostikovat jednotlivé cíle a problémy, poznat jeho vnitřní svět. Po tomto vytestování připravím mixážní lahvičku, jejíž cena je 400 Kč.

Vysvětlím klientovi dávkování a způsob užívání. K vytestování Bachových esencí je nejlepší osobní přítomnost klienta, ale není problémem vytestovat esence i na základě fotografií klienta.

Esence je možné zasílat poštou doporučeným dopisem.

Zkušenosti klientů a klientek:

„Bachovy esence se užívají mnohem příjemněji než homeopatika nebo další přípravky. Mnoho preparátů musíte užívat nějaký čas před jídlem, po jídle nebo mezi jídly. Takové omezení u Bachovek není, což mi vyhovuje.“

„S Bachovkami mám jen ty nejlepší zkušenosti. Stačí nakapat kapičky bez vůně a zápachu dítěti do čaje…žádné dohadování se, syn o ničem neví a Bachovky léčí…“

„U homeopatik nesmíte pít kávu, čistit si zuby pastou s mentolem atd. u Bachových esencí žádné takovéto omezení není.“

„Užívání jen 4 x denně do vody nebo čaje či kávy? Žádná nepříjemná pachuť? Lepší medicínu bych těžko našel.“

Lahvička Bachových esencí stojí 400 Kč + poštovné 100 Kč

Bachovy esence pro zvířata

Tak jako lidé i zvířata mají různé charakterové vlastnosti. Prožívají pocity, jakými jsou radost a bolest, strach a osamocení. Tyto pocity mohou působit na chování a tělesné i duševní blaho Vašeho zvířete. Na základě svých senzitivních citů reagují zvířata na neobvyklé situace individuálně.

V posledních letech narůstá zájem o podávání Bachových esencí® i zvířatům. Na mnohých případech se ukázalo, že u nich esence velmi efektivně pomáhají, což je možná i malým důkazem toho, že nemají tzv. placebo efekt. Zvířata sice neumějí mluvit, ale z jejich chování a temperamentu se dá vyvozovat, že jednoduchost a nezávislost Bachových esencí na ně má mimořádný účinek.

Zvířata mohou užívat Bachovy esence různými způsoby – ten nejjednodušší je nakapání na pamlsek, který kapky dobře nasákne. Možné je kapat esence i do vody nebo na čumák zvířete.

Já sám Bachovy esence úspěšně využívám ve své praxi déle jak 30 let.

Reference od majitelů a majitelek zvířat:

Pan Bauer mate velky dar, dakujem za seba, mamku a aj psika Benyho,
nas psik Beny prestal vidiet, bol smutny. Pan Bauer mu namiesal Bachove esencie , tie mu pomohli.
Beny je stastny, skace za loptickou, co je hlavne,ze vidi.
Velka vdaka pan Bauer, ste uzastny…..
Zkušenosti s Bachovými esencemi pro zvířata

Mám velmi dobré zkušenosti s řešením následujících problémů:

 • odstraňování neklidu a agrese zvířat

 • posílení slabé vůle a odstranění nerozhodnosti zvířat

 • odstranění podrážděnosti a nerozhodnosti zvířat

 • posílení chuti k jídlu zviřat

 • odstranění plachosti zvířat

 • odstranění fyzické a psychické únavy zvířat

 • odstranění strachu a přecitlivělosti zvířat

 • pro zvířata podléhající rezignovanovanosti a apatii

Lahvička Bachových esencí stojí 400 Kč + poštovné 100 Kč

Kineziologie

Kineziologie je metoda, kterou můžete na webech najít rovněž pod názvy „jednotný mozek“, „tři v jednom“či „doteky těla“.

Jedná se o metodu, která umí diagnostikovat náš vnitřní svět, najít vzorce, podle kterých se chováme a objevit skutečné příčiny našich problémů.

Jedná se o metodu univerzální a široce použitelnou.

Kineziologie umí odkrýt skryté problémy, které si pamatuje Vaše tělo, i když vědomě jsou již dávno zapomenuty. Řešení problémů nacházíte ve spolupráci s terapeutem, který musí být v této metodě vyškolen. Pokud řešíte letité problémy, je většinou nezbytné projít několik sezení.

Studium kinezilogie jsem absolvoval v letech 1990-1995.
Kineziologie

Od té doby jsem tuto metodu úspěšně využíval při léčbě mnoha potíží. Nejčastěji se na mě klienti obraceli s následujícími problémy:

 • stavy po chemoterapii a ozařování organismu

 • neplodnost

 • poruchy erekce

 • kožní problémy

 • alergie

 • problémy s prostatou

 • neschopnost učit se

 • dyslexie, dysgrafie a další dysfunkce

 • strachy známého i neznámého původu

 • psychické problémy

 • potíže se spánkem

 • partnerské problémy

 • problémy na pracovišti

Cena 600 Kč za hodinu Většinou hodinová terapie stačí na jedno sezení

Diagnostika zdravotního stavu

Co chcete vědět? Příčiny Vašich obtíží.

Chcete vědět, jak vypadá Váš zdravotní stav a co  je skutečnou příčinou Vašich potíží?

Zdravotní stav souvisí s vnitřním psychickým stavem, s energetickými potenciály ve Vašem těle, s dědičností, s Vašimi minulými myšlenkami a s Vašimi vztahy k ostatním lidem, zvířatům a věcem, jak hmotné tak nehmotné povahy.

Je mi dána schopnost diagnostikovat a analyzovat potíže každého člověka. Při analýze zjišťuji vjemy a pocity Vašeho těla. Dále beru na vědomí energetické potenciály (dráhy meridiánů). Tímto mohu určit Vaše současné a budoucí zdravotní obtíže a dispozice.

Výsledkem je popis Vašeho aktuálního zdravotního stavu, energetického zatížení orgánů, zjištění nejslabšího místa v těle, posilujících a podpůrných prostředků. Na základě provedené analýzy Vám mohu doporučit vhodnou terapii k odstranění Vašich potíží.

Máte-li zájem o tuto službu, neváhejte mě kontaktovat. Kompletní diagnostiku Vám vytvořím v rozmezí 20 – 40 minut.

Rád Vám poradím

Mám otevřeno a těším se na Vás. Hodně zdraví Vám přeje Josef Bauer