O mě

Centrum Harmonie - masáže a terapie Provádím reflexní, klasické, lymfatické, těhotenské masáže a také speciální meridiánovou - akupunkturní masáž. Nabízím různé terapie, např. Theta léčení, kineziologii a Bachovy esence. Možné je i energetické působení na dálku, které pomáhá odstraňovat psychické a fyzické potíže u lidí i zvířat.

Masáže

Masáž je terapie, pomocí níž se mohou tlakem na svaly a tkáně léčit zranění,zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.

Masáž je nejstarší formou terapie, kterou využívaly již dávné kultury před mnoha tisíci lety.

Masáží existuje mnoho druhů. Asi nejznámější, a v evropské kultuře nejpoužívanější, je klasická masáž, která patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitěa jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Díky této masáž je možno odstraňovat únavu, ztuhlost, zkrácení či bolest svalstva, zlepšovat poúrazové stavy nebo pomáhat při rekonvalescenci. Je výborným pomocníkem ke zmírnění či odstranění stresu.

Významný vliv má masáž pro odstranění psychických potíží.

Při masáži se využívají různé masážní prostředky (emulze, vonné oleje apod.), které usnadní aplikaci jednotlivých masážních hmatů.

Proč masáž v Centru Harmonie?

Při mnou prováděných masážích se zaměřuji na individuální potřeby klienta. Vycházím ze znalostí různých masážních technik, které kombinuji na základě svých osobních zkušeností. Dokáži vycítit aktuální stav a případné problémy, které vyzařuje Vaše tělo. Toto je rozdíl mezi mnou a masérem, který tyto schopnosti nemá a pro každého klienta používá stejnou masážní techniku.

U mnou prováděné masáže je zohledňován celkový zdravotní stav klienta a tomu je též přizpůsobena technika masáže.

Rád Vám pomohu najít cestu ke zdraví, zbavit Vás bolestí i vážných nemocí.

Klasická masáž

Cena 600 Kč za hodinu. Masáž trvá obvykle 60 až 75 minut.

Diagnostika zdravotního stavu

 

Co chcete vědět? Příčiny Vašich obtíží.

Chcete vědět, jak vypadá Váš zdravotní stav a co  je skutečnou příčinou Vašich potíží?

Zdravotní stav souvisí s vnitřním psychickým stavem, s energetickými potenciály ve Vašem těle, s dědičností, s Vašimi minulými myšlenkami a s Vašimi vztahy k ostatním lidem, zvířatům a věcem, jak hmotné tak nehmotné povahy.

Je mi dána schopnost diagnostikovat a analyzovat potíže každého člověka. Při analýze zjišťuji vjemy a pocity Vašeho těla. Dále beru na vědomí energetické potenciály (dráhy meridiánů). Tímto mohu určit Vaše současné a budoucí zdravotní obtíže a dispozice.

Výsledkem je popis Vašeho aktuálního zdravotního stavu, energetického zatížení orgánů, zjištění nejslabšího místa v těle, posilujících a podpůrných prostředků. Na základě provedené analýzy Vám mohu doporučit vhodnou terapii k odstranění Vašich potíží.

Máte-li zájem o tuto službu, neváhejte mě kontaktovat. Kompletní diagnostiku Vám vytvořím v rozmezí 20 – 40 minut.

Rád Vám poradím

Cena 600 Kč za hodinu. Diagnostika zdravotního stavu trvá obvykle 60 minut.

Mám otevřeno a těším se na Vás. Hodně zdraví Vám přeje Josef Bauer

Josef Bauer