Reference

uklidnění

Reference

Touto cestou děkuji svým klientům, kteří si našli čas a sepsali své zkušenosti s mojí terapeutickou či masérskou praxí.
Z dopisů mých klientů:

Krční páteř a depresivní nálady

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Bauerovi za jeho ohromné schopnosti pomáhat lidem, působit na dálku a ulevit od bolestí. Mám vyoperovanou štítnou žlázu a už léta mě trápily bolesti krční páteře a s tím spojená bolest buď jednoho, či druhého oka. Je to neobvyklá bolest, za to hodně ubíjející. Úplně náhodou jsem se dostala k p. Bauerovi na klasickou masáž zad a šíje. Následně mně přímo na tělo vytestoval lahvičku Bachových esencí a to i na depresivní stavy. Po užívání esencí se intenzita bolesti hl. očí o hodně snížila. Bachovy esence užívám už rok a půl a s jejich účinky jsem moc spokojená, protože již nemusím pravidelně užívat léky na bolesti a moje deprese mě již neobtěžují. A protože bydlíme dost daleko pan Bauer mi pomáhá i prostřednictvím působení na dálku!!! A věřte, nevěřte, daří se mu to! Jsem velice ráda, že jsem měla čest ho poznat. Díky moc. Ivana K.

Zánět karpálních tunelů

Vážený pane Bauer, ještě jednou Vám chci touto cestou poděkovat za to, že jste mi pomohl vyhnout se operaci karpálních tunelů. Můj strach z operace a snížená hybnost ruky mojí kolegyně po této operaci mě přinutily hledat cestu, jak se zbavit bolestí a nejít na operaci. Jsem moc ráda, že mě náhoda či osud přivedl k Vám. 🙂 Když jste odhadl, že na moje bolavé ruce budou stačit 4 návštěvy u Vás, nechtěla jsem tomu věřit, ale už po druhé masáži se dostavila taková úleva… Po 4 masážích mám ruce „jak zamlada“, tak ještě jednou moc díky. 🙂 Veronika N.

Bachovy esence, Meridiánová masáž

Pana Bauera jsem navštívila v osobní krizi, kdy jsem citově uvízla v nefunkčním vztahu. Nebyla jsem sama schopná nalézt východisko, byla jsem vyčerpaná a bezradná. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Bachovy esence a Meridiánovou masáž. Z počátku jsem docházela každý týden, později po dvou týdnech, můj stav se začal ihned lepšit. Můj život se začal měnit, po třech měsících užívání Bachových esencí a terapie pana Bauera jsem vystoupila z kruhu.

Můj život začíná nabírat nové podoby, ujasnila jsem si celou svou situaci, již necítím citovou bolest a bezmoc. Zároveň mě pan Bauer zbavil zátěže na páteři, kde byl nahromaděn stres a přivedl mě k novým informacím, které mi velmi pomáhají.
Věra M.

Bachovy esence

Pana Bauera mohu doporučit. Dlouhou dobu mě trápí problémy s páteří a mám poruchu lymfatického systému. Pan Bauer mně velmi pomohl svou masáží, pozitivní energií a v neposlední řadě Bachovými esencemi, které mně vždy namíchal přesně podle mého zdravotního stavu. Cítím se mnohem lépe. Ještě jednou Vám moc děkuji, s úctou Iva.

Akupunkturní masáž

Moje dcera a můj manžel dlouhodobě využívají služeb p. Bauera a tak jsem se i já rozhodla svěřit se jemu se svými zdravotními problémy. Dlouhodobě mě bolel žaludek a měla jsem problémy se záněty malých kloubů na rukou. Následně po jeho hodinové akupunkturní masáži nastalo výrazné zlepšení a uvolnění jak v oblasti žaludku tak i s hybností rukou. Toto zlepšení pociťuji i nadále. Doporučuji tuto terapii všem, kteří trpí podobným zdravotním omezením. J.V.

Kineziologie

Dobrý podvečer, nevím jakým způsobem jste dnes na mě zapůsobil, cítím se velmi klidně už se začínám i usmívat děkují. Moc děkuji P.

Bachovy esence pro zvířata

Pan Bauer mate velky dar, dakujem za seba, mamku a aj psika Benyho, nas psik Beny prestal vidiet, bol smutny. Pan Bauer mu namiesal Bachove esencie, tie mu pomohli. Beny je stastny, skace za loptickou, co je hlavne, ze vidi. Velka vdaka pan Bauer, ste uzastny….. Lucie

Bachovy esence + terapie

Již několik let se zajímám o alternativní léčbu. V loňském roce mě zastihla nemoc (psychické potíže), a tak jsem začala intenzivněji pracovat sama na sobě a hledala různé cesty k uzdravení. Jednou z cest, kterou jsem chtěla zkusit, byla i kineziologie. Kontakt na pana Bauera jsem si našla na internetu a pak se stačilo jen objednat. Následovalo několik sezení. Užívala jsem i Bachovy esence. Ze začátku jsem sice žádný pokrok nepozorovala, ale po zhruba 4 měsících terapie mi začínalo být lépe a po necelém půl roce se cítím opravdu krásně. Jsem klidnější a vyrovnanější.
Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho zharmonizovaných klientů.
Mějte se krásně
Martina M.

Odstranění skoliózy páteře

Pana maséra p. Bauera mohu na 100% doporučit všem, které trápí jakékoliv i vleklé problémy s páteří. Já trpím od dětství skoliózou, ve dvaceti letech u mě opakovaně docházelo k blokacím hrudní a krční páteře a v posledních letech jsem trpěla i bolestmi páteře v oblasti kříže. Díky těmto problémům jsem byla zvyklá pravidelně využívat služeb různých masérů, kteří však problém pouze udržovali, nikoliv zlepšovali. K mému ohromnému úžasu se po opakovaných návštěvách pana Bauera můj stav výrazně zlepšil – zmizela bolest v kříži i riziko blokací díky uvolnění ztuhlých svalů a dokonce k mému překvapení dochází díky cíleným energetickým masážím i k postupnému odstraňování skoliózy a narovnávání páteře!!!
Cítím se nyní ve svých čtyřiceti výrazněji lépe než před dvaceti lety, a to vše díky panu Bauerovi. Ze své bohaté zkušenosti s různými typy masáží si dovoluji tvrdit, že jeho služby vysoce převyšují nabídku konkurence, neboť pan Bauer řeší problémy komplexně a pátrá po příčině, a to vše za využití svého mnohaletého detailního studia fungování lidského těla.
Jana O.

Bachovy esence + harmonizace partnerů pro úspěšné početí

Vážený pane Bauere,
s radostí Vám oznamujeme, že se nám 27.2. narodil Tomášek. Je zcela zdravý a vše proběhlo bez problémů. Víme, že jeho dušička si k nám našla cestu díky Vaší pomoci. Mockrát děkujeme a v příloze posíláme několik fotek.
Mějte se krásně.
S láskou
Jana a Petr W.

Odstranění migrén pomocí reflexní terapie a masáže šíje

Měla jsem časté bolesti hlavy a migrény. Intenzita bolestí byla tak velká, že jsem musela být často hospitalizovaná v nemocnici. Musím říct, že jsem vždy na migrény užívala léky, které mi nabízela západní medicína. O alternativní metody jsem se nikdy nezajímala. K panu Bauerovi jsem se dostala náhodou, když mi migréna propukla na návštěvě u mojí známé, která se s panem Bauerem osobně znala. Bolesti byly tak urputné, že mi bylo jedno, kam mě známá veze. Pan Bauer se dotýkal mého krku, přikládal mi ruce na hlavu a po asi čtvrt hodině jsem pocítila úlevu. Kdybych toto na vlastní kůži nezažila, nevěřila bych. Po tomto „dotýkání“, jak pan Bauer říká, vyrovnání energetických drah, jsme si sedli a povídali si o mých problémech. Dnes už vím, že se jednalo o terapii. Výsledkem bylo poznání rodinného traumatu z dětství. Několik měsíců jsem užívala Bachovy esence, které mi byly vytestovány asi každý druhý měsíc. Zároveň mi bylo doporučeno cvičení na páteř.
Od této události utekly již dva roky. Migrény jsou pro mě už minulostí.
Touto cestou moc děkuji.
Jana V

Odstranění geopatogenní zón a využití terapeutických služeb
Pomoci pana Josefa Bauera

 jsem využívala necelých půl roku ve svém psychicky velmi náročném období a jsem přesvědčená, že s jeho pomocí se mi podařilo tímto obdobím projít a lépe pochopit souvislosti ve svém životě. Také jsem využila jeho schopnosti očistit a harmonizovat prostor domova a musím říci, že se nyní doma cítím skutečně lépe, klidněji, bezpečně a „ve svém“. Mé potíže byly hlavně psychického rázu, fyzické problémy jsem neměla. Díky jeho léčebnému působení během schůzek i mimo ně a díky působení Bachových esencí jsem si začala uvědomovat své dosud skryté psychické bloky, které mě nevědomě trápily, a moh la jsem se od nich snadněji osvobodit a postavit se za to, co doopravdy v životě chci a co cítím a nebát se. Z vyčerpané, napjaté, křečovité postavičky jsem se proměnila v klidnější, uvolněnější ženu s lepším sebeuvědoměním.
I nadále využívám jeho diagnostických a léčitelských schopností při náhlých zdravotních problémech v rodině (úraz muže při pádu na záda ze žebříku, podezřelý flíček na kůži u naší roční dcerky) a jsem za tuto možnost a pomoc velmi vděčná.
Srdečně zdravím
Lenka H.

Na pana Bauera jsem dostal doporučení,

ale i tak jsem se delší dobu odhodlával. Vyzkoušel jsem léčení na dálku a opravdu mi to pomohlo, navíc je pan Bauer příjemný člověk.

Ke všemu přistupuji dost pragmaticky a vždy hodnotím až poté, co si sám osobně prověřím a vyzkouším, takže nyní mohu pana Bauera opravdu doporučit.

Martin